MX-3 klubo įspūdžiai iš Memel Motor Fest 2016

Šiemet keli entuziastai Klaipėdoje vėl atstovavo MX-3 klubą automobilių mylėtojų renginyje Memel Motor Fest.

MX-3 klubo narys Justinas Junevičius apie renginį:
„Mano įspūdžiai labai geri ir labai teigiami, renginyje pamačiau tikrai daug neregėtų ir tikrai įspūdingai padarytų automobilių ir kitų autošedevrų, sutikau begalę senų pažįstamų, atmosfera tikrai buvo superinė! Pačiame renginyje netrūko nei žmonių, nei atrakcijų, tikrai vertas dėmesio renginys, planuosim ir kitąmet sudalyvauti jame , bei labai smagu, kad paskutinę minutę prisijungė dar keli klubo nariai ir buvome kaip tikra šeima!“

MX-3 klubo prezidentas Mantautas Sakalauskas taip pat dalinosi mintimis:
„Mano MX-3 jau antrus metus iš eilės MMF dalyvauja be manęs. Pirmais metais žmona nuvairavo, šiais metais reikalo ėmėsi klubietis Tomelis. Būčiau nedalyvavęs, bet kai pagalvojau, kad Pamishelizzz iš Vilniaus trenksis ir vienui vienas su vėliava atstovaus klubą, nusprendžiau derint reikalus, kad MX-3 būtų daugiau. Ilgai įkalbinėti nereikėjo ir klubiečio Mantuko merginos Samantos, kad ji nuvairuotų savo vyro mx’ą i festą (Mantukas darbuojasi Norvegijoje ir jau baigia susipirkt visas retas ir reikiamas detales savo mx’ui, laiko veltui neleidžia, ruošiasi rudeniniam Grand Meet’ui).

Viskas pavyko, reprezentavome mūsų klubą Klaipėdoje, kelių fotografų buvome užfiksuoti. Galbūt paprastam mirtingąjam renginio lankytojui (ne automanui) MX-3 ir nėra pats įdomiausias eksponatas, ypač kai netoliese stovi amerikietiškieji raumenys (tikiu, kad ir ne iš mūsiškių tarpo yra kas vertina tiek mūsų automobilius, tiek klubo veiklą), bet mums mūsų keturračiai yra brangūs ir ne kiekvienas žino, kiek reikia atiduoti savęs, kad paprastas, jau pasenęs ir išvis retai gatvėse bepasirodantis, nelabai kuo išsiskiriantis Mazda modelis galėtų atrodyti taip, kaip atrodo mūsų klubo mx’ai. Ne tik atrodyt atrodo, bet gali ir per šoną drasiai dėti ir ne tik gatvės lygojoje, bet ir trasoje! Čia MX-3 klubas! O dabar mes jau ruošiamės švęsti Jonines!“